15. června 2016

Šampony s chininem Milva

Ahoj všem,

nyní se podíváme na "chlup" padajícím vlasům :-) Moje vlasy mě asi nemají rády a neustále mne opouštějí. Nechávám si narůst dlouhé vlasy, už se mi podařilo délky do půl zad, ale bohužel se mi začaly více lámat a padat. S padáním mám problém několik let a to si nepřipadám nijak zvlášť vystresovaná... Už asi dva roky beru pravidelně doplňky stravy Donna HAIR, ale žádné viditelné výsledky jsem nezaznamenala. Kadeřnice mi také doporučila šampon Alpecin, též bez výsledku.

Teprve až nedávno jsem objevila tento zázrak, šampon od Milvy s chininem. Jedná se o kosmetiku z Bulharska, což ale není důležité. Důležitější je, že přípravky neobsahují škodlivé silikony ani parabeny a opravdu fungují.Napoprvé jsem si dala šampon po celé délce vlasů, ale šampon trochu vysušuje, takže výsledek nebyl úplně ideální. Teď si ho dávám pouze ke kořínkům a na konečky a po délce vlasů klasický šampon. Vlasy po šamponu rostou opravdu rychle, už po 3 týdnech mám odrosty, jako bych nebyla u kadeřnice půl roku, kouty zarůstají chmýřím a celkově jsou vlasy pevnější a hustší. Cena většího 500 ml balení (to s ježkem) je 279,- Kč a menší balení 200 ml, novinka forte, stojí 170,- Kč. Ještě existuje varianta NE forte za 149,- Kč. Varianta forte je nadupanější chininem a neměla by se používat dlouhodobě. Přípravky můžete objednávat kliknutím na banner vpravo.

Milva nabízí kromě šamponů také další produkty na podporu růstu vlasů, jako vody na vlasy, masky, pleťové vody a různé vazelíny.

Takže pokud na padání vlasů zkoušíte cokoliv a nic vám nepomáhá, vyzkoušejte Milvu a rozhodně neprohloupíte.

Zkuste se se mnou podělit, jaké zázraky na padání vlasů používáte vy a co vám nejvíce pomáhá.

4 komentáře:

 1. určitě vyzkouším, nestojí zas tak mnoho. Díky za tip, máte to tu moc pěkné:)

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem měla od Milvy taky několik šamponů a vždy jsem byla moc spokojená!
  Můj blog: Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky, je to asi jediná věc, která mi na padání vlasů pomáhá :-)

   Vymazat

Děkuji za vaše komentáře, názory a přeji krásný den!