24. června 2016

Paletka očních stínů Gabriella Salvete

Vždycky když jdu do drogerie za novým kosmetickým lupem, tak si říkám, že si zase jako pokaždé odnesu nějaký nude stín. Poslední dobou ale ve stojanech s dekorativkou nevidím nic jiného, než nové a úžasné paletky s očními stíny. Přijde mi, že už je nabízí snad všechny značky, i ty nejlevnější. Ačkoliv jsem nikdy nepoužila jiný odstín než hnědý a nejsem vůbec infantilní, naposledy mě z regálu přímo volala tahle nádherná paletka od Gabrielly Salvete v odstínu 01 Rose. Mají ještě v nabídce 02 Nude, ale to je pořád dokola to stejné, tmavší hnědá, světlejší hnědá, béžová, ...
Musím říct, že mi ještě chybí odvaha, takže používám tmavší odstíny vpravo, ale možná postupem času trochu pookřeju a vyzkouším i ty vlevo. V paletce je celkem 10 odstínů, několik matných, ale převažují ty s shimerem. Hodí na jemné denní líčení i na večerní kouřové. Součástí je i praktické zrcátko a oboustranný aplikátor.

Stíny jsou pěkně pigmentované a mají výdrž. Paletka je k sehnání ve všech drogeriích za 190,- Kč, což je poměrně dobrá cena, když to srovnám s deseti stíny, které bych si koupila samostatně.


Vlastníte také tento skvost ve své sbírce nebo máte raději odstín 2 Nude?

1 komentář:

Děkuji za vaše komentáře, názory a přeji krásný den!