12. července 2016

Bambucké máslo

Po šílenství s kokosovým olejem se na trhu objevilo toto 100% bio, raw a nerafinované bambucké máslo od Purity Vision. A podobně jako kokosový olej má všestranné využití.

Hodí se na obličej a rty, tělo i vlasy, je vhodný pro všechny typy pleti. Máslo je obohaceno o esenciální vitaminy a minerály, pleť hydratuje, regeneruje a vyživuje. Obzvláště teď v létě je vhodný na vysušenou nebo sluníčkem popálenou pokožku, protože má hojivé účinky. Lze využít i při masážích.

Občas ho používám večer místo pleťového krému a to stačí nanést opravdu malé množství, rychle se do pleti vstřebá.Konzistence je krásně krémová s nasládlou oříškovou vůní. Stejně jako kokosový olej lze máslo využít také při vaření a pečení místo klasického másla. Lze ho namazat klidně jen tak na chleba nebo ho můžete použít při pečení těch nejluxusnějších dezertů, na orestování čerstvé zeleniny místo olivového oleje či jako základ do omáček.


V DM drogerii je tento všestranný pomocník k sehnání za 199,- Kč. Máte také s bambuckým máslem nějaké kosmetické nebo kulinářské zkušenosti?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře, názory a přeji krásný den!