15. července 2016

Pastelkové kosmetické štětce Sefiros

Dnes se před víkendem podíváme na kosmetické štětce značky Sefiros. Sefiros nabízí několik typů štětců, například s rukojetí z červeného dřeva, ale mne více zaujaly tyto barevné. Jsou tedy nejen funkční, ale navíc jsou i pěkným doplňkem koupelny. V této řadě je celkem 10 různých štětců, já jsem si pořídila těchto 6 a bohatě si s nimi vystačím.Nejdříve bych začala tímto žlutým plochým štětcem na make-up. Má jemný, ale silný syntetický vlas, make-up se s ním snadno rovnoměrně nanáší. Dříve jsem nanášela make-up prsty, ale pak to šlo těžko smývat. Pomocí štětce je to tedy pohodlnější a hlavně hygieničtější.

Parametry a cena: 15cm včetně rukojeti, 119,- Kč


Největším oblíbencem z této řady je tento silný pudrovací štětec. Dá se použít na celé tělo, já jej používám krouživými pohyby na zapudrování po nanesení make-upu. Vlákna jsou jemná a aplikace s ním je na obličeji velice příjemné.

Parametry a cena: 10cm včetně rukojeti, 219,- Kč


Tento oranžový šikmý štětec na tvářenku se díky zkosenému tvaru dokonale přizpůsobí tvaru lícních kostí a tvářenku tak nanesete jen tam, kam chcete. Hodí se také na vykonturování obličeje a při líčení nezanechává ostré přechody.

Parametry a cena: 15cm včetně rukojeti, 119,- Kč


Na líčení očí používám tyto tři drobné štětečky. Houbičkový aplikátor je vyroben ze syntetické pěny. Je sice trochu tvrdší, ale to rovnoměrnou aplikaci očních stínů nijak nestěžuje. 

Malý zelený plochý štěteček na oční stíny, a stejně tak i malý kulatý, slouží k nanášení očních stínů do záhybu oka, na celou plochu horního víčka i spodní linku pod oko. Pro mne je mnohem pohodlnější ten zelený, vzhledem k menší velikosti. Větší kulatí se hodí spíše na rozblendění stínů do ztracena.

Parametry (houbičkový aplikátor, vlevo) a cena: 14,5cm včetně rukojeti, 59,- Kč
Parametry (plochý štětec malý, uprostřed) a cena: 15cm včetně rukojeti, 69,- Kč
Parametry (kulatý štětec malý, vpravo) a cena: 16cm včetně rukojeti, 79,- Kč


Jednotlivé štětce jsou k sehnání na tomto e-shopu krasa.cz nebo prokliknutím baneru vpravo na tomto blogu. jejich kvalita je slušná, nijak se netřepí, vlákna nevypadávají a po vyprání jsou jako nové.

Vyzkoušeli jste už také nějaké štětce z této barevné pastelkové řady? Budu se těšit na vaše komentáře.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře, názory a přeji krásný den!