27. července 2016

Řasenka Bourjois - nově k dostání v DM drogeriích

Jak jsem psala již dříve, francouzská značka Bourjois je už zhruba týden k dostání v DM drogeriích po celé ČR. Tato značka zde nahradila Astor a oproti tomu zmizela z parfumerií Douglas. Což mi ale vůbec nevadí, v DM si můžu vše v klidu prohlédnout a vyzkoušet. V parfumeriích nemám ráda to, že jen co vejdu dovnitř, nalepí se na mě prodavačka a sotva ji pozdravím se ptá, s čím mi může pomoct. A moje odpověď jako vždycky klasika: jen se dívám. Ráda sem chodím jen tak na čumendu, zjistit co, jak a za kolik :-)

Dlouho jsem v DM stála před regálem a vybírala jeden produkt, který bych mohla vyzkoušet. Rozhodovala jsem se mezi zapečenými tvářenkami, které jsou velmi oblíbené. Ještě oblíbenější jsou ale řasenky a tak moje volba padla na tuto, na první pohled nevýraznou, objemovou řasenku Volume Glamour v odstínu Ultra Black. Cenově je kosmetika Bourjois dražší, tato řasenka vyjde na 299,- Kč. Cena odpovídá kvalitě a je srovnatelná s mnohem dražšími značkovými řasenkami z parfumerií. Kartáček je štětinový, což mi vyhovuje mnohem více než ty plastové. Na okraji je zúžený takže krásně obarví i krátké řasy v koutcích oka. Řasy nejsou vůbec slepené a jsou objemnější a delší.

Této řasence dávám všechna plus. Jen odstín Ultra Black mi přijde prostě normálně černý. U jiných značek jsem se setkala s vtipnými názvy odstínů, třeba Blackest Black, a opravdu netuším, jak mohou výrobci udělat černou ještě více černou :-)


A ještě jeden detailnější pohled na kartáček...


Pokud tedy chcete vyzkoušet něco od značky Bourjois, doporučuji jejich řasenky, jsou dokonalé.

2 komentáře:

Děkuji za vaše komentáře, názory a přeji krásný den!