18. srpna 2016

Intimní hygiena s Idelyn Beliema

Tentokrát článek z trochu jiného soudku. Na ženské potíže netrpím, ale přípravky na intimní hygienu používám každý den preventivně. Už téměř 15 let používám mycí emulzi Lactacyd, protože je hodně šetrná a neobsahuje dráždivé mýdlo a je zcela bez parfemace. Nedávno mi přišel balíček od Idelyn Beliema, který jsem znala pouze z televizní reklamy a jsem ráda, že mohu pro změnu vyzkoušet něco nového.

Těší mě, že si stále více žen uvědomuje rizika infekcí a nepodceňuje hygienu intimních partií. Je to naprosto běžná věc a není třeba se v obchodě vůbec stydět, když si tyto přípravky kupujete. Infekci ale může způsobit i přehnaná hygiena, tak všeho s mírou!


Intimní gel Beliema Expert s antimikrobiální látkou a ochrannou složkou BioEcolia je vhodný na každodenní použití. Zastavuje růst bakterií a kvasinek a pomáhá obnovit přirozenou mikroflóru a rovnováhu PH. Odstraňuje nepříjemné pocity svědění, pálení či podráždění a naopak zklidňuje a osvěžuje. Konzistence přípravku je gelovo krémová a při mytí jemně pění. Je téměř bez parfemace, takže neštípe a nedráždí. To vše mohu potvrdit.
Cena za 200 ml balení se pohybuje kolem 150,- Kč, je tedy o něco vyšší než u Lactacydu. Nedokáži posoudit, jak dlouho balení vydrží, záleží na tom, jak často gel používáte. Stačí používat denně opravdu malé množství a něco kolem půl roku by vydržet měl. 
Pro rychlou úlevu je určen intimní krém Beliema Expert s antimikrobiální látkou BioEcolia, vitamíny E, B5 a výtažkem z měsíčku lékařského, aby rychle a účinně ulevil od nepříjemného pocitu svědění a pálení a zabraňuje opakovanému vzniku zánětů a infekcí. Cena 50 ml balení v tubě stojí okolo 200 Kč. K dostání jsou ještě vaginální tablety Beliema Effect, obsahující živé laktobacily a kyselinu mléčnou, díky kterým obnovují přirozenou vaginální mikroflóru v případě kvasinkové i bakteriální infekce. Tablety se rozpouští během několika minut a odstraňují nepříjemné pocity pálení.

Pokud vás tedy trápí ženské problémy, určitě vyzkoušejte novou řadu Idelyn Beliema. Do intimní hygieny se určitě vyplatí investovat a neměla by se podceňovat. Na jaké přípravky nedáte dopustit?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře, názory a přeji krásný den!