24. října 2016

Pivní řada tradiční české kosmetiky

Máte rádi pivo a vše s ním spojené? Pak vyzkoušejte něco netradičního, a to českou pivní kosmetiku. Tato kosmetika obsahuje extrakty z pivních kvasnic a chmele, díky nimž si můžete dopřát kvalitní pivní lázně přímo u vás doma. Kosmetika využívá příznivých účinků pivních kvasnic právě po vzoru pivních koupelí, které jsou známé pro své hydratační, antiseptické, protizánětlivé a mírně hojivé účinky.
Kdo jste někdy byli v pivovaru, jistě mi musíte dát za pravdu, že tamní vůně nebyla zrovna příjemná. Tato kosmetika ovšem voní krásně nasládle a nepříjemný zápach kvasnic nebo chmele není znát.
Sortiment této pivní řady je opravdu pestrý, tak se pojďme podrobněji podívat na jednotlivé produkty, které tato řada nabízí.Velmi roztomilé je toto ručně vyráběné toaletní mýdlo ve tvaru půllitru s glycerinem a extrakty z pivních kvasnic a chmele. 85 g mýdlo v této krásné dárkové krabičce stojí na e-shopu Obchod-darky.cz 69,- Kč. Tento drobný a vtipný dárek jistě potěší každého milovníka piva. 


Pokud rádi relaxujete ve vaně a chcete si koupel ozvláštnit něčím novým, zkuste se naložit do pivní koupelové soli. Tato blahodárná lázeň ve spojení s teplou vodou stimuluje organismus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.
150 g pytlíček se solí pořídíte za 59,- Kč a pořídit ho můžete i ve větším 300 g balení v plastové lahvičce.


Pěkným narozeninovým nebo vánočním dárkem bude jistě tato dárková pivní sada, obsahující 200 ml balení pěny do koupele, 200 ml sprchového gelu, 150 g pytlíček se solí a 30 g mýdlo, vše s extrakty z pivních kvasnic a chmele. 
Mile mě překvapila cena tohoto balení, a to 229,- Kč. Řada myslí i na vlasové přípravky. Kompletní péče v podobě šamponu a vlasového balzámu zajistí vašim vlasům kvalitní mycí a ošetřující účinky, a to především díky proteinům, lipoidům, vitamínům a dalším vlasům prospěšným látkám. 
Oba přípravky v 200 ml balení seženete po 69,- Kč. 


Posledním je tato pivní koupelová pěna. Složení pěny je dvousložkové a v neprotřepaném stavu vypadá přesně jako pivo s pěnou (viz. obrázek vpravo). Nabízí se ve dvou variantách, a to ve světlé a tmavé. Obě varianty jsou v 200 ml lahvičce za 69,- Kč. 

Zdroj: Obchod-darky.cz

V nabídce této řady je ještě pivní tekuté mýdlo s pumpičkou a další dárkové sady. Všechny tyto produkty jsou dostupné na e-shopu Obchod-darky.cz. Obchod také nabízí i další kosmetické sady, například vinnou kosmetiku, rumovou kosmetiku, bylinnou kosmetiku s levandulí, konopím, kaštany, růžemi, kofeinovou kosmetiku nebo kosmetiku s kozím mlékem. Sortiment je opravdu široký a je z čeho vybírat. 
Pokud tedy chcete třeba na Vánoce nebo na narozeniny obdarovat své blízké něčím originálním, určitě obchůdek prozkoumejte. 

Co byste si z obchůdku vybrali a co vás nejvíce zaujalo? 

6 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. No vidíš, já tuto kosmetiku také neznala. Pivo jako takové mi nechutná, ale v této formě mi naprosto vyhovovalo :-)

   Vymazat
 2. To balení je krásný a opravdu by mě zajímalo jak to voní. Já pivo nepiju a vůně z pivovaru mi moc příjemná neni. Nicméně je to hezký nápad na dárek :)
  Meet My Lovely World

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s tebou. Vůbec nevoní hořce jako pivo, ale spíše nasládle, je to hodně příjemná vůně :-)

   Vymazat
 3. Vypadá to parádně :) Už jen kvůli tomu balení bych si to pořídila :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to skvělý dárek jak pro chlapa, tak i pro nějakou milovnici piva :-)

   Vymazat

Děkuji za vaše komentáře, názory a přeji krásný den!