14. října 2016

POO-POURRI: ta nejlepší vůně pro vaši toaletu

Tento článek bude trochu netradiční, ale velmi praktický. Řeč je o tomto toaletním deodorantu POO-POURRI s unisex citrusovou vůní, který se pyšní novým vylepšeným obalem.  


Deodorant je dostupný v několika variantách - dámské, pánské i unisex a vybírat je možné z několika druhů vůní, od květinové, přes ovocnou až po zemitou či mužnou. Obaly jsou také povedené. Určitě se stanou pěkným doplňkem vaší toalety.A jak tento toaletní deodorant vlastně funguje? Téměř každý vykoná nejdříve potřebu a až potom podle zápachu nastříká vůni... ale to je špatně! Zkuste to ještě chvíli vydržet a nejdříve použijte sprej, který veškerý zápach zadrží pod vodní hladinou. 

Zdroj: Poo-pourri.cz
Většina obyčejných sprejů nebo pohlcovačů, které vám stojí na záchodě, mají chemické složení a to pouze zápach zamaskuje a výsledek je mnohdy ještě horší, než před jeho použitím.
Deodoranty POO-POURRI jsou směsí esenciálních olejů, které eliminují veškerý záchodový odér. Před vykonáním potřeby stačí do záchodové mísy aplikovat 3-5 vstřiků, které na vodní hladině vytvoří olejovou vrstvu. Tak se veškerý zápach uzamkne a eliminuje přímo u zdroje. Poté už můžete činit tak, jak jste zvyklí :-)

Přípravky jsou dostupné na e-shopu Poo-pourri.cz hned v několika voňavých kategoriích. Cena se pohybuje od 299,- Kč do 649,- Kč dle velikosti balení. Menší balení vydrží až 100 použití, větší až 400. 

Deodorant může být také originálním a vtipným dárkem pro ty, kteří dokáží na záchodě udělat hotovou zkázu. Věřím, že tímto nikoho neurazíte. Ba naopak, po jeho vyzkoušení vám ještě poděkují!

Už jste se někdy s tímto deodorantem setkali? Pořídili byste si ho také? A jaké pohlcovače zápachu používáte běžně vy :-)

4 komentáře:

 1. Upřímně řečeno, já bych o takové "srandě" asi článek nepsala! :D Nevím, jestli jde o spolupráci, ale věnovat deodorantu na záchod celý článek, je podle mě zbytečné...maximálně bych ho zařadila někam mezi "tipy na legrační dárky" nebo něco takového :) . Ale samozřejmě je to Tvoje věc! :)
  www.lifestylebirdie.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to jako srandu nebrala, ale jako úplně běžnou věc, vůně na záchodě používá snad každý. A je pravda, pojala jsem to malinko vtipně :-) píši o věcech, které mám ráda a třeba jsem článkem někoho inspirovala a potěšila :-)

   Vymazat
 2. Poo-pourri mám doma a je to skvělá věc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To opravdu je :-) my máme doma první a rozhodně ne poslední balení.

   Vymazat

Děkuji za vaše komentáře, názory a přeji krásný den!