24. července 2017

Levandulový relax s Weledou

Dnes venku není zrovna ukázkové letní počasí a spíše na plovárnu to vypadá na relax ve vaně. Zkuste na chvilku zavřít oči a přenést se do Provence, kde najdete ty nejmalebnější vesničky Francie, obklopené levandulovým polem. Zhluboka se nadechněte a potěšte všechny své smysly. Cítíte tu omamnou vůni levandulových květů?
Přesně taková vůně se ukrývá ve fialové řadě české přírodní kosmetiky Weleda. Je stejně omamná a okouzlující.


Levandulová sada v sobě ukrývá relaxační sprchový krém a zklidňující olej. Sprchový krém má úžasnou krémovou konzistenci, není průzračný jako běžný sprchový gel. Pokožka je po něm pěkně vláčná a samozřejmě provoněná díky obsaženým olejům z levandule. Vůně je poměrně hodně intenzivní a ještě více ji umocníte právě v kombinaci se zklidňujícím levandulovým olejem.
Lepší vůni na uvolnění svalového a psychického napětí nenajdete. Takto krásně provoněnou koupelnu už jsem dlouho neměla.
Olej můžete použít přímo na tělo nebo ho přidat přímo do vody při koupeli. To se mi osvědčilo více. Stačí nalít přímo z lahvičky malé množství pod tekoucí vodu. Tělo jsem pak jen lehce osušila ručníkem, aby jsem voňavý olejíček nesetřela. Pokožka byla krásně hydratovaná a nebylo třeba potřeba použít tělové mléko či jiné mazání. Plusový bod přikládám u oleje jeho tmavému skleněnému balení. Díky tomu si déle uchová svoji kvalitu.
Oba produkty se dokonale hodí na uvolnění napětí po náročném dni a nejlepší je ho použít těsně před spaním pro navození poklidných snů a lepšího usínání.
Příroda je mocná čarodějka a Weleda umí její sílu využít na maximum, o tom jsem se už nejednou přesvědčila na vlastní kůži.


Levandulovou sadu do koupele zakoupíte na e-shopu Weleda.cz za 399,- Kč buď takto pěkně pohromadě nebo lze oba produkty samozřejmě zakoupit i samostatně.

Přiznám se, že ještě před pár lety mi vůně levandule hodně vadila. Měla jsem ráda svěží a lehké ovocné vůně. Ale s odstupem času je mi velice příjemná, stejně jako další květiny, třeba růže nebo jasmín. A myslím si, že nejsem jediná. Ne každému levandule voní a je třeba si k ní najít cestu. Nebo jako v mém případě prostě zestárnout...
Máte rádi vůni levandule? A jak nejraději relaxujete a odpočíváte po náročném dni?

10 komentářů:

 1. Já tu Weledu ještě moc nezkoumala, musím na něco někdy mrknout. :)

  OdpovědětSmazat
 2. Já právě, že levanduli v kosmetice stále vůbec nemusím. Ale třeba jasmín mám moc ráda. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne každému voní, to pozoruji i ve svém okolí. Je to hodně těžká vůně a spousta lidí má ráda svěží vůně. No třeba k ní jako já také časem dospěješ :-)

   Smazat
 3. Od této značky jsem tuším zkusila zatím pouze jeden produkt a to tělové mléko, které bylo fajn. Vůni levandule mám moc ráda :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já už toho vyzkoušela mnoho a vždy maximální spokojenost. Je to jedna z našich nejlepších značek přírodní kosmetiky, sázka na jistotu :-) já měla tělové mléko s vůní mandlí a to je pecka!

   Smazat
 4. Levandulový olej mám veľmi rada, u mňa je skvelým pomocníkom aj na pleť :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na pleť jsem ještě levandulový olej nezkoušela, tedy samotný. Jednou jsem ho měla v pleťovém krému. Tento olej si ráda dávám přímo do vody při koupeli a na obličej by také určo šel, to mě ani nenapadlo :-)

   Smazat

Děkuji za váš komentář a přeji krásný den!