11. prosince 2017

Šperky Juvelora

Dnešní článek se výjimečně nebude týkat kosmetiky, ale s krásou bude bezesporu souviset. Vždyť žena přece může být krásná nejen díky pečující a dekorativní kosmetice, ale svůj půvab může skvěle podtrhnout i krásným šperkem. A těch má obchod Juvelora opravdu mnoho...Musím uznat, že výběr byl opravdu těžký. Obchod Juvelora.cz nabízí šperky ze stříbra a oceli, jako jsou náhrdelníky, náušnice, prsteny či náramky. 
Měla jsem nutkání pro prstýnek, ale nechtěla jsem riskovat špatnou velikost. Na svých stránkách sice uvádějí podrobný návod, jak si v domácím prostředí pomocí papírku a pravítka změřit velikost prstu. Ale přece jenom, tady hraje roli každý milimetr a stačí mít jen trošku nateklé prsty a už prstýnek nenasadíte nebo v horším případě nesundáte. U náramku nic takového řešit nemusím, tak jsem si jeden krásný stříbrný kousek vybrala.

Mám ráda kousky, co se krásně třpytí, proto padla jasná volba na tento náramek s kuličkami a zirkony. Zapíná se na klasickou karabinku, což se dá zvládnout s přehledem i levou rukou. Někdy karabinka ale tak snadno otevřít nejde a je třeba požádat někoho blízkého. Mě obtěžuje to, že musím někoho obtěžovat a jeho zase obtěžuje to, že ho obtěžuji. Obvykle to odnese můj přítel. Mnohdy nikdo takový po ruce není, a tak je třeba zapojit všechny síly. S tímto náramkem to šlo naštěstí snadno.


Náramek je pěkně a kvalitně zpracovaný, nenajdete na něm jedinou chybičku. Jak větší přívěšek, tak malé kuličky jsou po náramku pohyblivé.


Většina náramků má totiž prodlužovací řetízek, takže si ho přizpůsobíte podle velikosti zápěstí. 
Obecně mám s řetízky hodně problém. Mám hodně slabou ruku a prodlužovací řetízek vítám. Stejně tak když si koupím nové hodinky, musím nejdříve do hodinářství, aby mi ubrali několik dílků z pásku nebo když jsem nosila kožené pásky, pracně jsem si musela propíchávat alespoň tři dírky... všechno je mi zkrátka velké.


Tento článek můžete brát i jako tip na dárek pro vaše blízké na blížící se Vánoce. Šperky vám navíc přijdou zabaleny v krásné dárkové krabičce a navíc ještě v látkovém pytlíčku, takže další balení je zbytečné. Dřív jsem si s balením dárků ráda vyhrávala a dokázala jsem nad ním strávit i celý den. Všechno muselo být dokonalé, barevně sladěné, popsané. Dnes jsem ráda, že existují dárkové taštičky nebo to někdo udělá za mě.
Samozřejmostí je i praktický hadřík na případné vyleštění a certifikát pravosti. Celkově si s balením  tedy dají hodně záležet. Pokud navíc balíček zaplatíte předem, neplatíte žádné poštovné.Jaký šperk byste si pořídili nebo rádi dostali vy? 

19 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. No vybírala jsem ho snad hodinu, chtěla jsem něco decentního... :-)

   Vymazat
 2. Naozaj kráásny a ešte ako pekne a luxusne zabaleny :))

  OdpovědětVymazat
 3. Jé ten je krásný. A to balení? Kdybych pod stromečkem rozbalila tuto krabičku, potěšilo by mě už jen to luxusní balení. Já po špercích ani moc netoužím, na prstýnky mě neužije. Nosím hlavně hodinky a pak náramek a také náušnice - to všechno mám. Ale kdyby mi Ježíšek vybral něco krásného určitě bych to nevracela :D
  http://life-by-marie.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to mám podobně. Dřív jsem to hodně střídala a teď si vystačím jen s hodinkami a perličkovými náušnicemi, nic výrazného. Po stříbrných náramcích sahám hlavně při slavnostnějších příležitostech. Občas nějaký náramek ztratím a toho stříbrného by byla škoda :-) do práce si proto vystačím třeba s náramkem z korálků.

   Vymazat
 4. Vybrala sis moc hezky, i já tu možnost měla a vybrala jsem si krásný náhrdelník. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné, taky jsem z Juvelory vybrala nějaké kousky a jsem spokojená :)

  LENN

  OdpovědětVymazat
 6. Moc krásný, jemný a elegantní:-)

  http://www.bygabra.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, mám ráda decentní šperky, nic laciného ap přeplácaného :-)

   Vymazat

Děkuji za váš komentář a přeji krásný den!