23. března 2018

Chitomax s okamžitým účinkem na hubnutí či detoxikaci

Před pár dny ještě mrzlo až praštilo a teď už se konečně jaro začíná probouzet v celé své síle a já doufám, že už to bude natrvalo a nějaké další mrazíky už nás nepřekvapí. I když zimu a sníh mám na druhou stranu ráda. Hlavně to, když se můžete zabalit do teplého svetru, šály, obujete válenky a jdete se psem na procházku nebo se koulovat. Ano i to občas ještě s přítelem a se psem na procházce praktikujeme, a to nám už dávno není deset. A také jsem narozená v lednu a jsem hrdá kozorožka, což o něčem také svědčí...
A nejen po novém roce, ale i na jaro si dáváme různá předsevzetí, že nějaké to kilo shodíme, budeme zdravě jíst, vypijeme více vody a podobně. Já se snažím jíst zdravě už několik let, k čemu se ale nemohu donutit, je vypít více vody. Dostanu do sebe tekutin kolem jednoho litru, a to je opravdu málo. Dopoledne třeba nevypiji skoro nic a odpoledne se to snažím dohnat, což se mi pak vymstí tím, že v noci musím lítat na záchod. 
Ještě před vánočními svátky mi Janča z Fashionising.cz napsala, zda nechci vyzkoušet nějaký přírodní preparát. Z nabídky jsem si vybrala Chitomax na hubnutí a detoxikaci, na kterém mě zaujal fakt, že by měl mít okamžitý účinek. Ne že bych byla nějaký metráček a potřebovala bych zhubnout, ale pojala jsem to spíše jako prostředek na jarní detoxikaci a očistu organismu.


A o co se vlastně jedná? Chitosan je přírodní vláknina s vysokými vazebními schopnostmi - z přijaté potravy totiž dokáže odstraňovat tuky. 
Chitomax je kvalitní chitosan, který je upraven tak, aby se zlepšila jeho rozpustnost v žaludeční kyselině a zvýšila se tak jeho schopnost vázat tuky. Rozpustnost standardního chitosanu se pohybuje okolo 60 minut, chitomax se aktivuje již po pár minutách.

Zdroj: Chitomax.cz

Jakmile se aktivuje, naváže na sebe tuky a skrze trávicí ústrojí je vyvede pryč z těla bez toho, aby se dostaly do organismu. Snížíte tak příjem kalorií, podpoříte peristaltiku střev, vyloučíte těžké kovy z těla ven a celkově obnovíte mikroflóru zažívacího traktu. 

Chitomax můžete užívat dvojím způsobem: buď na zhubnutí těsně před jídlem nebo jako já, na očistu a detoxikaci organismu před spaním. 

Jak tedy přípravek funguje? Chitosan působí na metabolismus tuků, snižuje vstřebávání cholesterolu ze stravy a váže se na žlučové kyseliny, čímž snižuje hladinu cholesterolu v krvi. 
Chitomax po styku s žaludeční kyselinou získá pozitivní náboj a kationty které takto vzniknou, mu dávají schopnost vázat tuky. Struktura chitosanu je v Chitomaxu upravena tak, že polymer je otevřen k rychlejšímu průniku ke skupinám aminokyselin, což vede k rychlejší rozpustnosti v žaludeční kyselině.

Přípravek můžete zakoupit na e-shopu Superionherbs.cz za 590,- Kč. V balení je celkem 60 tabletek. Balení vám vydrží podle toho, jak si stanovíte dávkování. Pro zhubnutí se doporučuje užívat 1 tabletu 2-3x denně vždy před jídlem, na očistu organismu 1 tabletu denně před spaním.


Já si kůru naordinovala tak, že si jednu tabletu dám občas v práci před obědem a jednu doma večer před spaním. Krabička je malá, takže se dá bez problému nosit i v kabelce. Já jsem ale občas hlava zapomnětlivá, tak jsem si musela půlku odsypat a vzít do práce. Jinak bych si na tablety ani nevzpomněla a doma nevytáhla z kabelky. A při nepravidelném užívání se účinky bohužel nedostaví.


Když jsem zapátrala na internetu, našla jsem na přípravek i spoustu pozitivních recenzí. Někdo zhubne za týden 2 kila, někdo za měsíc 4 kila. U každého je to jiné, záleží na věku, pohlaví a také na životním stylu.
Jak jsem již psala, já to brala spíše jako očistu a jestli jsem zhubla, to nemohu dvakrát posoudit. Jak jsem už psala výše, jím poměrně zdravě a sladkostem moc neholduji, všeho s mírou, takže se mi daří váhu udržovat v normě. Ráda také zobu zelené tabletky typu mladý ječmen nebo chlorella a to tělu také prospěje.  Člověk se vyčistí a cítí se hned lépe. Raději se ani nevážím, ve dvaceti mi to problém nedělalo, ale ve třiceti už raději nechci vědět, kolik ručička na váze ukazuje. Někdy je to tak asi lepší...

Dávali jste si přes zimu do nosu a potřebovali byste také do plavek nějaké to kilo shodit? A nebo máte zkušenosti s podobnými tabletami na detoxikaci?

4 komentáře:

 1. Já teď na detoxikaci beru Detox elixeer od Walmarku,také jsem měla možnost vyzkoušet si čínskou medicínu,vybrala jsem Cordyceps a jsem s ním fakt spokojená,dodal mi energii na celý den, a i když mi Tínka ze školky přinese kdejakou nemoc , já nic nechytla ani během chřipkové epidemie :-) Nad tímto Chitomaxem jsem ale také přemýšlela :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě se letos také chřipka vyhnula, ale je to také tím, že nepřijdu do styku s dětmi a ani u nás v rodině nikdo nemocný nebyl. Já nedám dopustit na zelený ječmen, ale občas není na škodu vyzkoušet něco jiného :-) s čínskou medicínou byla tohle moje první zkušenost vůbec :-)

   Smazat
 2. Taky jsem nad nějakou jarní detoxikací přemýšlela, ale nejsem úplně práškový typ. Takže bych to viděla spíš na nějaký týden s ovcnými šťávami nebo tak :)

  Praguetales

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem právě zase na ty tablety. Ty se jednoduše spolknou a mám to za sebou :-D

   Smazat

Děkuji za váš komentář a přeji krásný den!