24. března 2018

Soutěž s For Life & Madaga!

Jaro už je tu nejen podle kalendáře, ale i sluníčko venku o sobě dává čím dál tím více vědět. A tak jsem si řekla, proč si nezasoutěžit o pár produktů značky For Life & Madaga, abych se dozvěděla, jak i vy trávíte první jarní dny. Většina soutěží byla v poslední době na Instagramu a spousta z vás profil na Instagramu nemá, proto to teď napravuji.
O značce For Life & Madaga už jste se na blogu mohli dozvědět prostřednictvím několika článků a v této soutěži se s vámi podělím o pleťový krém a tonikum z řady na suchou pleť. A jak už u mě bývá zvykem, přibalím i několik dalších kosmetických drobností. Tak teď už konec zdržování, pojďme se pustit do slíbené soutěže.


Pro získání výhry je třeba splnit tyto jednoduché podmínky:

1. označte moji stránku na Facebooku jako "To se mi líbí" a napište jméno pod kterým Facebook sledujete,
2. odebírejte blog vpravo (modré tlačítko "Odebírat") a připište jméno, pod kterým blog sledujete,
3. napište mi, jak si užíváte první jarní dny nebo jestli se vám bude po zimě stýskat,
4. nezapomeňte uvést email, abych vás mohla v případě výhry co nejdříve kontaktovat,

+ pokud chcete, můžete mě sledovat i na Instagramu.

Své příspěvky vkládejte od  24.3.2018 do 7.4.2018. Podmínky budou kontrolované a pokud by něco nesedělo, kontaktuji vás na uvedený email pro upřesnění a doplnění. Občas se totiž stává, že některá z podmínek není splněna a nechci nikoho zbytečně předem vyřadit. 
Po ukončení soutěže náhodně vyberu ze všech komentářů jednoho čtenáře/čtenářku, kterého prostřednictvím emailu vyzvu k zaslání adresy, kam balíček poputuje. Výherce bude zveřejněn na blogu, Facebooku a bude kontaktován i na uvedeném emailu. 
Soutěže se mohou zúčastnit všichni, kdo splní výše uvedené povinné podmínky, a to i ti, kdo již soutěžili v předešlých soutěžích. Výherce je losován prostřednictvím Random.org, losování je tedy čistě náhodné a nikdo není jakkoliv zvýhodněn. Přeji hodně štěstí všem!

36 komentářů:

 1. FB+GFC Mirka Škampová
  Zatím si první jarní dny zas tak moc neužívám, potřebuji k tomu ještě víc tepla. Nicméně se raduji z prvního teplejšího sluníčka, z vůně probouzející se hlíny i ze stále častějšího štěbetání ptáčků. Zimu nebrat! :)
  miuka12@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. ahoj, přes GFC a FB sleduji jako Simona Zahrádková, mail: ssimka@centrum.cz
  Já se už nemůžu dočkat, až jaro propukne, mám v plánu hromadu výletů :-).

  OdpovědětVymazat
 3. Po zimě se mi určitě stýskat nebude, tenhle víkend už seřizujeme a myjeme kola a těším se na první jarní projížďku. =)GFC, fb Týna, Týnuš fofolacek369@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Oboje sleduji jako Laura Kratochvílová :)
  Na jaro se už moc těším, protože mě absolutně nebaví to zaoblíkávání se...Takže po zimě se mi stýskat nebude
  laurinka61@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 5. Jarní dny si bohužel neužívám , protože jsem nemocná a ležím v posteli.
  Jiřina Liškutínová , j.liskutinova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Sleduji přes blog i fb - marie Ručková.
  Jaro si užívám projížďkami venku s kočárkem a těším se, až úplně roztaje sníh, at můžu kočárek vyvětrat i na horách Ruckova.Marie@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. FB Martina Kupčová, blog jako Genevra. genevra43@gmail.com
  Jarní dny si teprve začnu užívat až koncem měsíce, kdy si jedu na týden odpočinout do ČR k rodičům. :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Jaro mám ráda a už se těším na procházky s vnučkáma do přírody.

  OdpovědětVymazat
 9. Jaro mám ráda a už se těším na procházky s vnučkáma do přírody.

  OdpovědětVymazat
 10. Jaro mám ráda a už se těším s vnučkáma do přírody.

  OdpovědětVymazat
 11. Na jaro jsem se nesmírně těšila :) doufám, že tyhle teploty, co jsou venku vydrží a nebo půjdou ještě výš :)) Blog odebírám pod tímhle účtem, tedy jako Nela Procházková.
  cumanelka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 12. GFC i FB Vendula Janků
  Jaro se užíváme na plno procházky už i jízda na kole a nechybělo už ano mytí oken :D po zimě se mi stýskat ted rozhodně nebude :)
  kutrovavendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. FB: Marie Gryg.Jsem seniorka po uklouzaných chodnících se mi rozhodně stýskat nebude,je mi 67r.za poslední 3roky jsem se do sebe definitivně pustila, sama jsem zhubla o 20kg, pak chir.odstranění břiš. převisu,nu a k velké odvaze nic nechybělo, od loňská mám elektrokolo (šlapu-jen do kopců mi pomáhá baterie),cítím se jako znovuzrozená a nabitá energii. se zimou odešly i depky,už i v lednu v nejteplejšáím týdnu jsem na kole dala 280km-to je pohled ze sedla na naši krásnou Vysočinu.Dnes už je 25.3.-vyrážím už v jarním čase a mám v plánu delší okruh,okna a jarní úklid mám hotové,taky už jen VEN, zahrádka,kolo chůze s hůlkami,po vylepšení postavy,přišel na řadu i šatník,kde už nemám mamutí velikost,těším se i jak budu spokojená v nových kouscích oblečení. Nu jaro vítám velice ráda-pro mne nejlepším obdomí roku.Přeji hodně zdraví a optimismu vám všem zde!můj mail:spalkovi.ch@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Zuzana Brňová -i na fb. Užívám plnými doušky, těším se z prvního sluníčka a už dávám tělu pořádně zabrat.

  OdpovědětVymazat
 15. Na Facebooku Richard Štěpán, jaro si zatím užívám jen zřídka, jelikož je ještě stále zima. Můj email Orisek100@gmail.cz

  OdpovědětVymazat
 16. FB Miška Pavlíková
  GFC Miška
  No zatím tady v UK to jarně nevypadá, až dneska kdy k 10 stupním svítilo i sluníčko :) Já bohužel trávím v práci noční směna no. :)
  Misa.Pavlikova15@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 17. Já už se moc těším na jarní dny, takže stýskat se mi začne až na podzim ;-) sleduji a jsem přihlášena pod jménem Renata Ševčíková a email: PavlikovaRenata@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. Moc se těším až bude konečně teplo

  OdpovědětVymazat
 19. Sleduji jako Juřenová Pavla. Na jaře si užívám příval sluníčka a energie která mi během zimy neskutečně chybí. A i když má zima své kouzlo tak jsem spíše letní typ.. Navic s prckem kterého musím v zimě navlekat do několika vrstev je prichod jara a tepla dar z nebe 😂

  OdpovědětVymazat
 20. Sleduji FB a GFC - Petra Brázdová.
  Jaro je mé nejoblíbenější roční období a už se nemůžu dočkat sluníčka a teplých dnů. Nejraději si jaro užívám v přírodě na kole.
  brazdova.p@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Dobrý den, na fb Vás jsem Vaším fanouškem pod svým jménem Petra Šmídková a blog odebírám pod mailem sipeji@seznam.cz. A na jaro se hrozně moc těším a mrzí mě, že letos se paní Zima ne a ne pustit vlády. Nemám ráda zimu, věčně studené nohy a ruce...br...chci sluníčko - dodává mi energie, těším se na bylinky, mláďátka - zkrátka nový život, nová naděje, nový začátek :-) Můj mail je sipeji@seznam.cz. Přeji krásný den.

  OdpovědětVymazat
 22. Gfc, fb eva richterová ervulenka@seznam.cz
  Chodíme do prirody na výlety. Zima mi chybět nebude.

  OdpovědětVymazat
 23. ahoj, GFC Barbora Červenková, cervenkova.barbora@seznam.cz
  jarní dny trávím už od masopustu půstem (žádný alkohol a kofein)a najednou můžu vstávat i bez kávy :D je o příjemné a i když už postní období skončilo, pokračuju. mám za sebou první jarní procházku na sluníčku a je mi blaze.

  OdpovědětVymazat
 24. ahoj
  gfc nikola benková
  fb Nika Benko
  n.princess@azet.sk
  zima mi chybat moc nebude, tesim sa ako vyuzijem jarne nove kusky <3

  OdpovědětVymazat
 25. Letos jaro ne a ne přijít. Těším se na sluníčko, rozkvetlé kytičky. Ráda chodím na procházky do přírody. Zimy již bylo dost.
  FB Viera Krincvajová, mail vkrincvajova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 26. Na jaro se už těším,miluji probouzející se přírodu,zpívající ptáčky,plno barevných rozkvétajících květů.Po zimě se mi bude stýskat až v létě,kdy budu trpět nekonečnými vedry,které opravdu nemusím.
  Sleduji pod jménem Pavlína Szotkowská
  szotmat@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Fb Irenka Slováková
  GFC slovakovairca95
  slovakovairca95@seznam.cz
  Na jaro se už velmi těším. S rodinou vyrazíme na chatu a užijeme si první paprsky letošního sluníčka.

  OdpovědětVymazat
 28. FB Eva Zemanová, sleduji pod michal.zeman77@seznam.cz
  Jarní dny si zatím "užívám" jen za oknem doma s nemocnými dětmi (obě jsou na ATB), ale moc se těšíme na první jarní procházku s kočárkem.
  paperilla@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 29. FB Karina Šutarová, sleduju pod Karinalabudova@gmail.com
  uz konečne tu je jar :) je tepleji, užívam si sluneční louče, odhazuji zimní bundu :D
  konečne odešla zima moje pleť už nebude tak suchá a ze šupinama (jak kapr na suchu) :)

  OdpovědětVymazat
 30. JARO je tady, užívám si první záblesky sluníčka, užívám si pohledů na první jarní květiny a myslím na to, že za chvíli tady bude léto :)....ZIMA mi opravdu nechybí a jen doufám, že to jaro bude utíkat pomalu :)
  krystovmartina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 31. Sledují FC, Instagram (Lucie Wojkowská) i odebírám :)
  Na Jaro jsem se mooc těšila ale letošní si tedy neužívám. První syn neštovice po 14 dnech druhý syn a teď já angína,takže jsem vyřízená,lítám jen po lékarnách a jak moc jsem se těšila na velikonece na oběd u tchýbě tak si jej ani nevychutnám. Ale vše se dá zvládnout a Jaro tady bude dál...
  luciewojkowska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. Jaro si užívám plnými doušky :) Procházky, sušení prádla na balkoně :D ,výměna šatníku za lehčí verzi :D Zcela upřímně nesnáším zimu :( sleduji na fb jako libuska.krizova a mailík mám marcrazy@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Ahoj, na fb jsem jako Hana Piklová. Tvůj blog sleduji jako Hana Pokorná :) E-mail je hanapok@seznam.cz. Jaro si užívám, i když zatím těch teplých dní moc nebylo....každopádně myslím, že zima je již v nenávratnu a bude stále líp a líp!:)

  OdpovědětVymazat
 34. Jaro mám moc ráda, protože začíná hřát sluníčko, všude vše raší a krásně voní jarem. První kytičky vystrkují hlavičky, miluji fialky, ale na ty je ještě brzy. Letos je vše opožděné, ale jaro to vše dožene. Zimu přímo nesnáším.
  Ráda vás sleduji i s vámi soutěžím. Na fb: Olga Fabiánová, blog: olly fabia, email: fabola@centrum.cz
  Přeji krásný sluníčkový den

  OdpovědětVymazat
 35. Určitě jste už napnutí, kdo vyhrál kosmetický balíček :-) moc děkuji všem zúčastněným a gratuluji výherkyni s komentářem č. 31 :-) brzy zase vymyslím nějakou soutěž, buď tady nebo na Instagramu :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za váš komentář a přeji krásný den!