24. května 2018

Kondicionér na řasy a obočí

Kondicionér na vlasy je poměrně dobře známý, ale slyšeli jste už někdy o kondicionéru na řasy a obočí? Kondicionér na vlasy slouží k výživě a snadnému rozčesávání vlasů, kondicionér na řasy je na tom podobně. Řasám a obočí zajistí výživu, styling a ochranu.Kondicionér je zcela průhledné barvy, takže nijak neovlivní vaši přirozenou barvu řas nebo obočí. Balení je na první pohled totožné se sérem na růst řas, liší jen po otevření aplikačním kartáčkem. Nanáší se praktickým malým kartáčkem, jaký znáte třeba u řasenek. jen s tím rozdílem, že je o chlup menší. Přirovnala bych ho řasence na obočí, o kterém jsem psala v článku tady.
Řasy a obočí dlouhodobě vyživuje díky vitaminu E, D-panthenolu a glycerinu, zajistí jim zdravý lesk a obočí zafixuje do požadovaného tvaru. Pokud tedy řešíte to, že vám pár chloupků z obočí vybočuje mimo požadovaný tvar a nechcete jej zrovna vytrhávat, kondicionér by vám mohl tento problém vyřešit. Na obočí tedy funguje na stejném principu jako fixační gel a co se týče řas, přirovnala bych ho k tužidlu na vlasy. Řasy jsou po použití na omak pevné a tuhé. Navíc pokud si řasy nebo obočí barvíte, přípravek vám bude chránit barvu před předčasným vyblednutím.
Kondicionér je určitě fajn věcička a zkrášlování obočí nebo řas s ním zvládnete i poslepu.


Kondicionér je certifikovaný jako veganský a hodí se i na citlivou pokožku. 

Složení: Aqua, Alcohol denat., Glycerin, VP/VA Copolymer, Sodium PCA, Xanthan Gum, Carbomer, Arginine, Sodium Lactate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Hydroxide, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine.

Kondicionér je k dostání na e-shopu Beautylash.cz.

Použili jste už nějaký kondicionér na řasy? A čím si fixujete neposlušné obočí?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za váš komentář a přeji krásný den!