14. ledna 2019

Kosmetické nákupy s Tipli.cz

Jestliže neradi ztrácíte čas běháním po kamenných obchodech a raději vše vyřizujete v teple domova na e-shopech, možná vás tímto článkem potěším. Už je to pár let, co nakupuji hlavně přes nákupní portál Tipli.cz. Teda pokud na to zrovna nezapomenu a pak se jenom ťukám na čelo, že mi utekla nějaká ta kačka za nákup.
Kromě potravin a oblečení, které raději vidím přímo v prodejně, nakupuji všechno ostatní online na různých e-shopech. A když vám mohou cashbackové nákupy vrátit byť jen pár korun, pořád je to výhodné.

Pokud vyhledáváte hlavně obchody s kosmetikou, zadejte si v kategorii obchodů Krása a zdraví štítek Kosmetika a ukáže se vám dlouhý seznam e-shopů včetně odměn, které dostanete za nákup zpět. Níže jen malá ukázka toho, kde můžete kosmetiku nakupovat. Celkově zde najdete zhruba třicet položek, takže je určitě z čeho vybírat. 


Třeba na Notino nebo v parfumerii Sephora můžete dostat až 5 % z utracené částky, na Vivantis.cz až 10 % nebo třeba na Yves Rocher 2,5 %. Obchodů je v nabídce spousta, tím je potřeba se proklikat.
Abych se přiznala, když se rozhoduji mezi dvěma e-shopy, ze kterých něco potřebuji objednat, většinou se rozhodnu pro ten, který nabízí vyšší odměnu za nákup. Na druhém místě u mě hraje roli cena za dopravu. Když někdy potřebujete jen něco levnějšího, poštovné je mnohdy dražší než samotný nákup, a to mě často od nákupu odradí. Když něco objednáváte z Aliexpressu, za dopravu neplatíte ani korunu a to jde objednávka přes půl zeměkoule. U nás bohužel za těch pár korun platéte více než stovku...

Jediné co mě štve je to, když si něco zrovna objednám a neudělám to přes portál Tipli. Prostě na to v tu chvíli zapomenu a někdy mi tak může utéct velký cashback, což je škoda. I na to ale portál myslel a můžete si do prohlížeče nainstalovat doplněk, který vás upozorní o slevách a obchodech, které jsou do programu zařazeny.
Schválení odměny chvilku trvá, ale rozhodně o ni nepřijdete. Můžete si ji nechat vyplatit na vámi zadaný osobní účet. Mě už takhle přišlo docela hodně peněz zpátky a ušetřené korunky můžete využít třeba na další nákupy. Je to samozřejmě tak, že čím dražší nákup, tím více peněz zpátky logicky dostanete.

Pokud vás tento nápad zaujal a chcete začít šetřit za vaše nákupy, můžete se zcela bezplatně zaregistrovat a po přihlášení už jen začít nakupovat a sbírat odměny. 


Ve svém účtu také uvidíte přehled o tom, kde jste nakoupili, za kolik a jaká je výše vaší odměny z celkové částky nákupu. Na Tipli účtu odměnu uvidíte do několika hodin, pak se ale ještě musí schválit, abyste si ji mohli pár kliknutím přeposlat na svůj běžný účet. Někde dostanete odměnu za měsíc, dva, někde klidně i dřív, je to obchod od obchodu individuální. Nikdy ale o svoji odměnu nepřijdete.


Můžete také získávat různé bonusové odměny navíc, třeba za doporučení kamaráda, který se do portálu také zaregistruje.
Je to tedy jednoduché - zaregistrujte se a nakupujte kosmetiku se slevou.

Znáte nákupní portál Tipli.cz? Nebo už přes něj nakupujete?

12 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. To mohu potvrdit! Zrovna dnes jsem objednávala psovi pelíšek a nějaké papání a už mi na účet přistála odměna :-)

   Smazat
 2. Používám podobný portál a jsem spokojená. :)

  OdpovědětSmazat
 3. Tipli poznám, ale používám něco jiného a už nám vrátili dost peněz z nákupů.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jojo taky už jsem nasbírala pěknou sumičku, potěší to :-)

   Smazat
 4. Také používám a jsem spokojená. :)

  OdpovědětSmazat
 5. Přes Tipli občas nakupuji, stejně tak i přes plnoupeněženku :-)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plnou peněženku také znám a dívala jsem se, že ty slevy jsou na tom hodně podobně :-)

   Smazat
 6. Tipli používám a myslím že ze všech portálů vrací nejvíc

  OdpovědětSmazat

Děkuji za váš komentář a přeji krásný den!