7. června 2019

PINK FRIDAY s NaniNails + sleva navíc pro vás

E-shop s nehtovou kosmetikou Nani Nails jistě znáte. Ve dnech 7. - 14. června pořádá spolu s organizací Mamma HELP k 8. narozeninám Pink Friday. Když v těchto dnech nakoupíte nehtovou kosmetiku, po zadání kódu PINKF8 získáte slevu 8 % na celý nákup. 3 % z každého nákupu navíc půjdou organizaci Mamma HELP, která pomáhá a podporuje ženy bojující s rakovinou prsu. Uděláte tedy radost sobě, ale pomůžete i na správných místech.

A aby těch sleviček nebylo málo, budou mimo jiné zlevněny o 20 % všechny barevné gely a gel laky na nehty. 

Více o celé akci si můžete přečíst na stránkách Mammahelp.cz. Na těchto stránkách najdete nejen informace o organizaci, ale třeba i to, jak si můžete doma sami provést vyšetření prsou. Rakovinou prsu u nás onemocní každá 8. až 12. žena, což není zrovna hezké číslo. Pokud se ale nádor objeví včas, je velká šance na úplné vyléčení a nemělo by se tedy nic podceňovat. A nebo do samovyšetření můžete zapojit své partnery...
A tady už je slíbená sleva pro vás. Stačí si objednat nehtovou kosmetiku a zadat slevový kód PINKF8 a výsledná cena za objednávku bude automaticky ponížena o 8 %.


4 komentáře:

  1. Skvělá akce, určitě si plánuji nějaký kousek pořídit a akci podpořit :-)

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Je to fajn. To procento není nijak závratné, ale všechno se počítá :-)

      Smazat

Děkuji za váš komentář a přeji krásný den!