17. července 2019

Vyplatí se klubové kartičky drogerií?

Určitě to všichni znáte. Když platíte v drogerii, paní prodavačka se vás vždy zeptá, zda vlastníte klubovou kartičku, popřípadě ji chcete vystavit. Já se přiznám, že mám peněženku doslova naplněnou k prasknutí různými kartičkami do obchodů s oblečením a drogerií a především v rogeriích je hodně využívám, i když si jdu koupit třeba žvýkačky za dvacet korun. Každá koruna se totiž počítá a za každý nákup vám u pokladny přičtou body, které můžete při příštích nákupech využít ve formě slevy.

Zdroj: aplikace Kuponer.cz

Ušetřit peníze ale nemusíte pouze osobně při návštěvě drogerie, ale třeba i přes portály, jako je například Kuponer.cz. Prostřednictvím portálu jednoduše nakoupíte svoji oblíbenou kosmetiku a zpět za nákup dostanete cashback, vyzvednete si slevové kupony nebo získáte dopravu zdarma, pokud nakupujete přes e-shop. 
Já osobně hodně nakupuji v drogerii Teta, protože ji mám v blízkosti zaměstnání. Nedávno Teta drogerie také spustila e-shop, tuto možnost jsem ale zatím nevyužila. 
Na portále Kuponer najdete slevový kupon Teta s denně aktualizovanou nabídkou slevových kuponů a slevových akcí. Stačí kliknout na tlačítko Získat slevu a ihned jste přesměrování na e-shop a můžete se pustit do nákupů. Portál vám také nabídne podobné kupony z jiných obchodů ve stejné kategorii. Ty si též volíte sami a když například zvolíte kategorii Drogerie, zobrazí se vám seznam nabídek z obchodů jako je třeba Notino, Elnino, Yves Rocher, Dermacol, Ageo, Vivantis a další obchody s drogistickým zbožím.

Jen po nákupu online bohužel nemůžete využít plastové klubové kartičky a body vám tam nemohou být přičteny. Tato možnost platí pouze při osobní návštěvě. Já to většinou střídám. Větší nákupy dělám přes internet v DM drogerii a pokud potřebuji něco narychlo nebo jen něco drobnějšího, vždy se zastavím na pobočku osobně a obvykle i z toho mála, co zrovna potřebuji, si odnesu něco navíc. Však to všichni známe. 
Na nakupování online je dobré to, že obvykle mají skladem to, co na prodejně mají zrovna vyprodané. Vše si vyberete v klidu domova a pak už jen čekáte, až kurýr zazvoní u vašich dveří.
V drogeriích se dnes už dá sehnat i spousta zdravých potravin, takže si často odnáším i nějaké dobroty na svačinu do práce.

Určitě nesmím zapomenou na drogerii Rossmann. I tato drogerie nabízí nově pár měsíců registraci do Rossmann Clubu. Stačí si do svého chytrého telefonu nainstalovat mobilní aplikaci a budete mít vždy po ruce spoustu slev a výhod, například uvítací kupon na slevu 20%, slevy za věrnost, různé slevy na produkty  nebo 10% narozeninovou slevu. 
Díky aplikaci vám budou u pokladny přičteny body za nákupy, které budete moci využít při příštích nákupech.

Některé nákupy se tedy vyplatí více osobně v drogerii, aby vám byly přičteny body za nákupy na klubovou kartičku, online nakupování vám zase zaručí cashback. Každé nakupování má tedy své výhody. Za mě vítězí pohodlnost formou internetových nákupů, kartičky v peněžence vám nebudou zabírat místo a o své výhody i tak rozhodně nepřijdete.

Kolik vlastníte klubových kartiček vy? A nakupujete často přes cashbackový portál?

11 komentářů:

 1. Já moc klubových kartiček nemám, nějak jsem jim úplně nepropadla :) Snad jedinou, kterou nosím každý den v peněžence, je kartička do DM drogerie - když se na ní body nasčítají, tak výsledná sleva je celkem fajn :)

  Another Dominika

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já měla dřív kartičky snad do všech obchodů, co existují a nemohla jsem peněženku ani zavřít. Teď jsme to hodně zredukovala a nakupuji hlavně online nebo nosím u sebe tak tři čtyři kartičky z obchodů, které navštěvuji nejčastěji :-)

   Smazat
 2. Já mám nějaké klubové kartičky a přijde mi že občas se to fakt vyplatí :) ale někdy mi to přijde zbytečné :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětSmazat
 3. Pár kartiček mám, z těchto drogérií ale jen tu do DM, takže větší nákupy dělám tam, nechci přijít o bodíky! :D pak mám i kartičky do obchodů s oblečením, tam je ale vždy zapomenu dát prodavačce..:D
  Cashbackový portály využívám :)

  Little Dreamer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Portály jsou fajn, já už si tak přišla na docela slušné peníze. V obchodě se to bohužel nestává, že by za nákup nějakou kačku vraceli, tak to uvítám :-)

   Smazat
 4. Kartiček mám pár, z drogerií vedu kartičky od Rossmannu a DM. Používám je celkem často, je fajn, že se tam ty nasbírané bodíky dají nějak využít:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rossmann bohužel nemám, protože ho ani nemám v blízkosti bydliště. Dostanu se tam párkrát do roka, tak mi je tato drogerie spíš vzácná :-)

   Smazat
 5. Mnoho zajímavých slev je také na serveru https://slevovykupon.net/

  OdpovědětSmazat
 6. Podľa mňa sa neoplatia až tak niektoré, napríklad u nás Teta nič moc teda. :/

  Rebelliouslily

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naše Teta docela jo, řekla bych i lepší jak DM která už dává jen body za nákupy.

   Smazat

Děkuji za váš komentář a přeji krásný den!