2. srpna 2020

Letní kokosová vůně Victoria's Secret

Není typičtější letní vůně, než je kokos. A právě kokos je moje nejoblíbenější vůně vůbec a dopřávám si jej klidně i v zimě. V horku odkládám nejenom vrstvy oblečení, ale také běžné těžší parfémy, které nahrazuji lehkými a svěžími tělovými spreji nebo mlhami. Jsou jemné, hezky v horku osvěží a výraznější vůně nijak neobtěžují vás ani okolí. Pokud máte naplánované túry v našich končinách, neznám lepšího parťáka do batohu.

Tělový sprej Victoria's Secret


Tělové spreje většinou voní jen při samotné aplikaci, a tak jsem hledala alternativu, která je lehká, ale zároveň i vydrží. Na Notino.cz jsem našla nepřeberné množství vůní značky Victoria's Secret. Moje první volba samozřejmě padla na variantu Coconut Passion Noir. Kokos je moje dlouholetá závislost, takže nebylo co řešit.
Musím říct, že to není typická vůně kokosového ořechu, jaký známe běžně třeba z většiny sprchových gelů z drogerie. Krom toho ucítíte sladký karamel a zároveň i náznak květin, ale je to naprosto dokonalá kombinace, která si vás získá na první přičichnutí. 

Složení vůně

Všechny vůně mají moc hezké flakonky a zároveň si k nim můžete pořídit i tělové mléko ve stejné vůni, takže výslednou parfemaci ještě více umocníte. 
Tělový sprej používám jako parfém, ale i do vlasů, ze kterých je vůně cítit nejdéle. Klidně si s ním můžete během chození v přírodě přestříkat i obličej a osvěžit se mlhou. Vůně je sladší, ale létajících mušek kolem se nemusíte bát.

Coconut Passion Noir Victoria's Secret

Balení je velké 250 ml, takže to není úplně ideální a skladné kabelkové balení. V batohu jej ale unesete a doma nebo v práci na stole ale najde své uplatnění. Pokud máte rádi kokos a sladší vůně, tu vůni si zamilujete.
Já jsem naopak za velké balení ráda, protože tu úžasnou vůni chci cítit pořád, takže při mé četnosti používání bude i tak velmi rychle pryč. Byla to moje první zkušenost se značkou Victoria´s Secret a jestli jsou všechny tak návykově voňavé, tak určitě ne poslední.

Jaké vůně máte v létě nejraději? A odkládáte také klasické těžší parfémy?

4 komentáře:

  1. Ahoj, vůně VS a jejich body misty mám moc ráda. Tato mě hodně oslovila. Mám ráda vůni kokosu a k létu neodmyslitelně patří. ☺♥ Prima tip, děkuji a přeji krásný den.
    Blog MonalisaBeautyEriAnna

    OdpovědětVymazat
  2. Neee, zase kokos :D :D A ještě ke všemu naprosto dokonalej obal :) Jdu se kouknout na Notino :)

    Pauline's Tiny World

    OdpovědětVymazat

Děkuji za váš komentář a přeji krásný den!