21. června 2024

Opalovací krém na obličej Biofresh Sun Care s SPF 50

Možná stále některé z vás překvapí, že opalovací krémy by se neměly používat pouze v létě na dovolené, ale vlastně po celý rok. A to i v zimě na horách, při procházce městem či na nákupech. Ideální péče pro pleť 365 dní v roce. A proč? Sluneční záření proniká hluboko do kůže, kde přispívá ke stárnutí kožních buněk a jejich poškození. Zkrátka a dobře, dříve vás budou zdobit nehezké vrásky, tmavé pigmentové skvrny a můžete si i zadělat na rakovinu. Tím nechci nikoho strašit, ale zdraví máme jen jedno a není nic jednoduššího, než používat kvalitní opalovací krém po celý rok, klidně i jako podklad pod make-up místo běžného denního krému. Nepodceňujte to!Občas si můžete myslet, že když použijete make-up s SPF, máte vystaráno. Make-upy ale mnohdy obsahují velmi nízký faktor SPF 15, který nestačí nebo dokonce žádný. Ideální je SPF 50, který můžete chytře používat místo báze pod make-up nebo jako náhradu denního krému. Vysokou sluneční ochranu SPF 50 obsahuje opalovací krém na obličej Biofresh Sun Care. Už přes krabičku, ve které je tuba s krémem zabalena, voní exoticky po kokosu. Právě kokos je pro mě typická dovolenková vůně a tak tuhle vůni vítám všemi deseti.


Opalovací krém obsahuje řadu výživných látek, jako je kakaové máslo, kokosový olej, bambucký olej, betakaroten, vitamín E nebo extrakt edelweiss. Konkrétně poslední jmenovaný extrakt je bohatý na antioxidanty, které předchází stárnutí pleti.
Krém plní výbornou ochrannou funkci a zároveň je i pečující. Pleť nezanechává mastný ani bílý film na obličeji a je tak velmi komfortní. A je i voděodolný! Ovšem s větším pocením a koupáním je třeba krém znovu aplikovat, jinak už není funkční.


Když si na opalovací krém zvyknete a budete ho používat jako běžný denní krém s ochrannými benefity, máte vyhráno. Už dávno totiž neplatí, že pokud použijete krém s vysokým SPF, vůbec se neopálíte. Bude to jen trvat déle, ale opálíte se a hlavně zdravým způsobem. Pomalejší opálení také déle vydrží, a to se vyplatí. Spálená pokožka se špatně regeneruje, sloupe se a kromě bronzu budete mít na kůži akorát tak nevzhledné fleky. 


Můj závěrečný verdikt? Opalovací krém do každé kabelky i koupelny! Biofresh Sun Care pořídíte na Ecorevolution.cz a je to investice, která se opravdu vyplatí.

Používáte krém s SPF po celý rok? 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za váš komentář a přeji krásný den!