5. června 2024

Tuhý balzám na tělo DermaFood pro suchou a ekzematickou pokožku

Tuhý balzám DermaFood je doslova výživným papáním pro suchou a ekzematickou pokožku dospělých, ale i dětí.  Ať už potřebujete zklidnit vyrážku nebo se jen zbavit šupinek suché kůže, tento praktický balzám vám prokáže skvělou službu. V čele stojí hutné a výživné bambucké máslo, za ním spousta 100 % přírodních rostlinných olejů a ruku v ruce zklidňující aloe vera, které zahojí a zregeneruje jakkoli podrážděnou pokožku. Balzám je všestranným pomocníkem na namáhanou pokožku po všech směrech.Já sama moc netrpím na ekzémy nebo vyrážky, ale přítel docela ano, a to především v záhybech na nohou a rukou. Hodně se potí a když dělá nějakou práci venku, v propoceném oblečení je pak prakticky skoro celý den. To si bohužel odnese svoji daň a svědivá vyrážka je na světě. 

Mým největším problémem jsou suché ruce, na které mi nepomáhá většina krémů na ruce. Ty obvykle obsahují vodu, která se rychle odpaří a stejně tak je tatam i celá výživa, kterou musím neustále mazáním opakovat. Mezitím si často myji ruce a tak je tedy prakticky nereálné, aby se mi ruce na dlouho vyživily. Vědoma jsem si i toho, že doma uklízím bez rukavic a čistící prostředky ruce také hodně vysušují. Hřbety rukou a mezi prsty si tak natírám balzámem DermaFood na noc, aby se do rána pořádně zregenerovaly. A konečně něco, co mi na šupinky a můj "starý" vzhled rukou pomohlo.

Suché a svědivé pokožce také nijak nepřidá koupání nebo sprchování, obzvláště pokud bydlíte ve městě. Tvrdá voda a minerály hodně vysušují, pokožka pak může po koupeli svědit a místo, abychom se cítili jako po lázních, saháme do poličky po zklidňujícím tělovém mléku. Balzám DermaFood není na mazání celého těla úplně ideální, protože by byl hned pryč. Na nejsušší lokální použití je ale skvělý.

Složení balzámu je 100 % přírodní, skutečně výživné, bohaté na oleje, bambucké máslo a zklidňující aloe vera, které zatočí s jakoukoliv vyrážkou. Balzám využijete na pokožku celého těla a klidně i na obličej, krk nebo dekolt, kde máte suchá místa, vyrážku nebo i atopický ekzém a psoriázu. A využijete ho určitě i v letních měsících na podrážděnou pokožku od sluníčka. 

Složení: bambucké máslo, mandlový olej, kandelilový vosk, jojobový olej, avokádový olej, sójový olej, olej z rakytníku, esenciální olej z růžového dřeva, vitamín E, slunečnicový olej, extrakt z listu Aloe Vera, linalool, limonen, geraniol.Jde o tuhý balzám, tak je třeba balzám skladovat do 25°C dál od topení nebo přímého sluníčka, protože by velmi rychle roztál. V chladu sice znovu ztuhne, ale manipulace v papírovém obalu už by nebyla tak praktická, jako když je balzám nový. Časem se na povrchu balzámu mohou objevit i malé hrudky, ty ale nemají na kvalitu žádný vliv a můžete jej bez obal používat dál. 

Z tuby doporučuji vytlačit jen malé množství, protože zpátky už balzám bohužel nezatáhnete. To je také jediná nevýhoda balení.Tuhý balzám DermaFood je skvělá vychytávka třeba na cestování nebo na přenášení v kabelce. Nic se vám do tašky nerozleje, je skladný a ihned připravený k použití. Jen pozor na to skladování...

Tuhý tělový balzám je k dostání na Onlinemedical.czVyužít na něj můžete slevu 10% s kódem PAVLA10. Ten ovšem platí na celý sortiment na Onlinemedical.cz.

Uvítali byste tento vyživující tělový balzám na pokožku? A co na něj říkáte?

2 komentáře:

Děkuji za váš komentář a přeji krásný den!